Kategoriler
Sosyal Medya

Facebook’tan Gelen Oyun İsteklerine Son !

bildirim1

Bu yazımda herkesin şikayetçi olduğu, Facebook’ta oyun canavarlarından gelen Oyun İstekleri‘ni kapatma yada diğer bir deyişle engellemeyi göstereceğim. Facebook üzerinde

1 – Oyunu Engelleme

2 – Kişiden Gelen İsteklerin Tamamını Engelleme olmak üzere 2 çeşittir. Birincisi o oyundan gelebilecek bütün istekleri engeller ve bu bütün kullanıcılardan gelecek istekleri kapsar. İkincisi ise sadece engellediğiniz kişiden gelen istekleri engellemeye yarar. Yani eğer oyunu tamamen engellemek isterseniz 1. Seçeneği (Candy Crush Saga’yı engelle?) ya da sadece belirli bir kullanıcıyı engellemek isterseniz 2. Seçeneği (*******’den tüm istekleri yoksay?) seçmeniz yeterli olacaktır. Oyun Engellemesini kaldırmak için oyuna bir kere giriş yapmanız yeterli olacaktır.

https://www.facebook.com/games‘a giriş yaparak bu ekrana ulaşıyoruz.Sonrasında Üstteki sekmelerden Bildirim olan Hareketler sekmesine geçiyoruz.

games
– Soldan Davetler Butonu’na tıkladığımızda gelen istekler karşımıza çıkıyor.

davetler
– “Kabul Et” Butonunun yanındaki X işaretine tıklıyoruz ve çıkan ekranda isteğiniz doğrultusunda engelleme işlemini yapabilirsiniz. Hepsi bu kadar 🙂

yoksay

Not: Belirtmem gereken bir durum daha var bu Engellemeyi her oyun için tek tek yapmanız gerekiyor tek seferde bütün oyunlardan kurtulmak şu an için Facebook tarafından bize sunulmadı 🙂 Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bu yazı izinsiz kopyalanamaz.

1,102 total views, 1 views today

“Facebook’tan Gelen Oyun İsteklerine Son !” için 1 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir